روش های مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا

Blog Article

• دعوتنامه از خانواده یا دوستان • نامه‌ای که در آن توضیح می‌دهید چرا دولت کانادا باید به شما این نوع ویزا را بدهد.

برای کسانی است که می‌خواهند به طور موقت در کانادا اقامت داشته باشند، اما قصد دارند برای ویزای دائم هم درخواست بدهند و این مسئله را در درخواست اصلی خود قید کرده‌اند.

مهاجران سرمایه گذار می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان وابستگان به درخواست خود به کانادا بیاورند.

برای ثبت نسخه‌های الکترونیکی باید مدارک خود را اسکن کنید تا بتوانید آنها را به صورت آنلاین بارگزاری کنید.

به این صورت مسیر اخذ ویزاهای کاری و … و همچنین اقامت دائم کانادا ساده تر و کوتاه تر می شود.

شرکت مهاجرتی بین المللی رویال اپلای با شماره ثبت ۴۶۴۶۰ ، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در ایران آغاز نموده است و در حوزه های پذیرش تحصیلی، ویزاهای تحصیلی، سرمایه گذاری، استارت آپ ها و همچنین اخذ اقامت دائم کشورهای آمریکا ، کانادا از طریق کلیه پروسه های مهاجرتی در حال ارائه خدمات به متقاضیان می باشد.

از این مزایا جمله دسترسی به خدمات درمانی و اجتماعی، حق زندگی، کار و تحصیل در هر کجای کانادا و حمایت از قوانین کانادا. همچنین، پس از اقامت دائم برای مدت زمان معینی، اقامت دائم واجد شرایط درخواست تابعیت کانادا هستند! قابل ذکر است، افرادی که اقامت کانادا را دارند حق رای دادن در انتخابات کانادا را ندارند.

جمع ارزش دارایی غیر نقدی شما (زمین ، ملک ، ماشین ، باغ ، ویلا و ...)*

با این حال، کانادا دارای برنامه های حمایت مالی خانواده است که شهروندان کانادایی و مقیم دائم را قادر می سازد از همسر یا شریک زندگی مشترک، فرزندان وابسته و والدین / پدربزرگ و مادربزرگ حمایت مالی کنند. برای تعیین اینکه اعضای خانواده شما می توانند به شما بپیوندند مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی یا نه، ابتدا باید تعیین کنید که کدام مسیر مهاجرت را انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید پرسش‌های خود را از طریق شماره‌های واتس اپ ۰۹۲۲۴۶۳۵۴۵۲ و ۰۹۰۳۴۹۴۱۴۵۶ از ما بپرسید و پاسخ آن‌ها را از طریق همین شماره‌ها دریافت کنید.

سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

بیشتر افراد از کشور‌های مختلف نیاز به ویزای توریستی کانادا دارند تا بتوانند به این کشور سفر کنند. کشور‌هایی مانند افغانستان، بحرین، بلاروس، بنگلادش، کلمبیا، چین، کوبا، مصر، اکوادور، دومینیکا، هند، اندوزی، ایران، کویت، مالزی، پرو، سومالی، ترکیه، تایلند و به‌طور کلی اکثر کشور‌های آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی، جزو آن‌ها قرار می‌گیرند.

اگر علاقه مند به مهاجرت به کانادا هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید:

برچسب ها: سوپرویزا, ویزای_توریستی, ویزای-توریستی-کانادا

Report this page